KONST / Litografier / Färglitografi 8605427
nr 860 5427
Margareta Carlstedt
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Margareta Carlstedt, "Äppelträd", 17/310, signerad, -76, motivet. 30x39
Kondition: normalt bruksslitage
Margareta Carlstedt, svensk målare, grafiker och tecknare född 1934.
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 november 2013
kl 20:01:40
14/11 11:08:02
150 kr
18/11 18:07:08
Margareta Carlstedt
Läs mer om Margareta Carlstedt